Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Öz Yazıcıoğlu Nakliyat 1998 yılından beri Ankara ilinde hizmet vermektedir. Ankara’nın en köklü nakliye firması olan öz yazıcıoğlu nakliyat hizmetinizdedir. Ankara da aklınıza gelebilecek bütün nakliye hizmetlerini firmamız barındırmaktadır. Ankara da eşyanız var ve taşınmaya karar verdiniz. Hemen firmamızın çağrı merkezilerinden bize ulaşıyosunuz. Güvenli ve hızlı nakliyatın tek adresi. Eşyalarınızı bize telefonda durumu hakkında bilgi verirsiniz. Bu bilgiler genelde kaçıncı kattan kaçıncı kata, nerden nereye gibi sorular olmaktadır. % 100 memnuniyet odaklı çalışan firmamız model araçlar ve ekipmanlarla en iyi imkanlara ulaşmanızı sağlıyor.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Mobil asansörlerimiz son olup eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasında büyük önem taşır. Mobil asansörümüz ile 20.kata kadar taşıma sunmak sunmaktayız. Profesyonel tarafından nakil nakil nakil yoluyla eşyalarınız taşınır şayet taşıma eşyalarınız görürse yatakeli karşılanır. Mobil asansör taşımacılığı yapılması gereken eşyaların görme alanı minimuma indirir ve tamamıyla güvenliğini sağlamış olur bu sayede hem memnuniyetini kazanmış olur hem de daha güvenli taşımacılık sağlamışuz.

Kısaca; Mobil asansör evinizin önüne çıkmak için kuru balkon ve pencerelerden eşyalarınızın çıkarılması ve araçlarımıza yardımcı olan teknoloji bir amaç.

İlden İle Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline ve bütün ilçelerine nakliyat hizmeti vermekteyiz .Bu hizmetimizde firmamız tarafından eşyalarınız paketlenir ve yeni evinizde açılarak istekleriniz yerlerine yerleştirilir. Türkiye genelinde özellikle iç anadolu bölgesinde önde gelen firmamız hiçbir engel ve olumsuz koşul farketmeksizin nakliye hizmetini sağlamakta ve memnuniyetini sağlamaktır.

Fiyat Politikamız

En uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimizden sizde faydalanın. Kaçıncı kattan kaçıncı kata ne kadar hazinede ve toplu olup olmadığına göre yaşamakta. Bize verdi bilgiler en uygun fiyat politikamız ve sunulur. Önde gelen nakliye firmamız uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini benimsemiş olup tamamiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı bekar, öğrenci ve çeyiz eşyaları gibi parça eşyaların taşımasıdır. Belirtilen eşyalarınızı sorunsuz şekilde adresinizden alıyoruz güvenli ve hızlı şekilde yeni adresinize teslim ediyoruz.

Aldığınız Hizmete Puan Verin
[Toplam: 7 Ortalama: 3.9]

    Call Now Button