Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Ankara’nın en güzel ve geliştirmelerinden biri olmaktadır. Bu sayede geçen güneye yüzlerce insan yerleşmektedir. Firmamız bu ihtiyacı gidermek için Keçiören’de ofis açmıştır. Öz Yazıcıoğlu Nakliyat adıyla keçiören’de çokça adından söz ettirmiştir. Keçiören nakliya t ile taşınmak için firmamız ile dönüşüm ve yetkili kişiye eşyanız hakkında bilgi veriniz. Bu bilgiler genelde eşyanız kaç oda bir salon veya nerden nereye taşınacak bu bilgiler cevaplanır.

Bu bilgiler cevap sonra isteğe bağlı olarak firmamız boyut ücretsiz expertiz sunar. Bu hizmetimiz ile firmamız elemanlarından biri gelir ve eşyanızın hacim hesaplamasını yapar. Bununla birlikte ayrıca eşyalarınızın paketlenmesi için gereken ambalaj malzemelerini de inceleleri. Bu sayede eşyalarınız nakledilmiş olmaktadır.

Keçiören Nakliyat

Keçiören Öz Yazıcıoğlu Nakliyat ile anlaştığınız zaman belirlediğiniz saatte firmamız kapınıza yanaşır. Firmamız tarafından gönderilen dört eleman ve 1 marangoz ile eşyalarınız çok iyi bir şekilde sarılır. Bütün eşyaların ambalajı ve demontesi bittikten sonra taşınma başlar. Çelik kasa evden eve araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Bundan sonra eşyalarınız yeni yuvanıza teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Günden hızlı bir sorgu yapılır.

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Eşyanız taşınacağı zaman taşınmak için üç yöntem yönteminde.

  1. Bina merdiveni ile
  2. bina asansörü ile
  3. Dış Cephe Modüler Asansör ile

Bina merdiveni ile taşımacılık sistemi yüksek beden gücü ve en riskli taşınma yöntemidir. Binalar dar olduğu için çarpma riskli bu fazladır. Bu taşıma yöntemi o yüzden pek tercih edilmez. Taşınmak için artık dış cephe modüler asansör var balkonuna kurulur eşyalar taşınır. Şuan için en güvenilir ve en ekonomik taşınma yöntemidir. Bide bu taşınma boy zamandan çok kazandırmaktadır. Bu sayede bütün gününüz heba olmaz gün size kalır ve diğer işlerinizi halledersiniz. Firmamız Öz Yazıcıoğlu Keçiören Nakliyat ile hemen iletişime geçin HDI sigorta şirketi garantisi ile hemen taşınma planınızı oluşturalım. Sizde güvenilir ve kaliteli bir nakliye firması doğru yerdesiniz hemen bizi arayın.

Aldığınız Hizmete Puan Verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

    Call Now Button